FAQ

/FAQ
FAQ2019-05-13T17:37:48+02:00
Jak działa Power Plate2019-05-13T17:27:48+02:00

Zaprojektowana tak, aby zastosować naturalną reakcję ciała na wibracje, technologia Power Plate wykorzystuje platformę wibracyjną, która porusza się 25 do 50 razy na sekundę, co powoduje odpowiednią aktywację mięśni. Wibracje są harmoniczne, które są bezpiecznymi, spójnymi i kontrolowanymi poziomami wibracji, poruszającymi się w trzech kierunkach (w górę iw dół, do przodu i do tyłu oraz na boki).

Czy Power Plate pomoże mi schudnąć2019-05-13T17:28:32+02:00

Znaczna utrata masy ciała jest często zgłaszana przez osoby regularnie stosujące Power Plate w połączeniu ze zdrową, kontrolowaną kalorycznie dietą. Jednym z powodów tego jest zwiększony przepływ limfatyczny i związane z tym usuwanie odpadów biologicznych oraz zatrzymany płyn. Badania pokazują, że Power Plate, stosowany jako element aktywnego stylu życia, może mieć znaczący wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej. Może to nastąpić z powodu wzrostu metabolizmu zarówno podczas, jak i po wysiłku.

Czy mogę korzystać z Power Plate bez wykonywania jakichkolwiek innych ćwiczeń?2019-05-13T17:30:41+02:00

Wiele osób, które używają Power Plate bez żadnych innych ćwiczeń, jest zadowolonych z ich wyników. Radzimy użytkownikom, aby angażowali się także w jakąś formę ćwiczeń sercowo-naczyniowych. Ważne jest, aby pamiętać, że Power Plate może być używany w połączeniu z wieloma innymi formami treningu i sprzętem do ćwiczeń.

Kto może korzystać z Power Plate2019-05-13T18:01:10+02:00

Radzimy każdemu skontaktować się z lekarzem lub specjalistą przed użyciem Power Plate i zalecić, aby nie rozpoczynali treningu bez uzyskania wcześniejszej zgody na wykonywanie ćwiczeń. Jeśli obecnie jesteś aktywny, uprawniony do ćwiczeń i wykonujesz ćwiczenia obciążające, takie jak trening siłowy lub jogging, prawdopodobnie będziesz dobrym kandydatem do treningu na Power Plate. Jednak każda osoba powinna być badana indywidualnie przez licencjonowanego lekarza. Podobnie jak w przypadku każdej formy ćwiczeń, jeśli podczas ćwiczeń na Power Plate czujesz się słabo, zawroty głowy lub jesteś chory, natychmiast przerwij sesję. Skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą przed ponownym rozpoczęciem treningu.

Czy trening wibracyjny jest bezpieczny2019-05-13T17:31:51+02:00

Istnieją dosłownie setki tysięcy użytkowników Power Plate na całym świecie, którzy ćwiczą na urządzeniu od wielu lat. Takie szerokie zastosowanie bez zgłaszanych negatywnych skutków w dłuższym okresie świadczy o bezpieczeństwie szkolenia na Power Plate. Tak jak w przypadku każdej formy ćwiczeń, istnieją pewne wcześniej istniejące schorzenia, które mogą sprawić, że Power Plate stanie się nieodpowiednią opcją.

Widziałem wiele innych platform wibracyjnych na sprzedaż. w jaki sposób płyta energetyczna różni się od tych?2019-05-13T17:33:17+02:00

Power Plate jest uważana za lidera na rynku, z ponad 15-letnim doświadczeniem w szkoleniu z zakresu wibracji całego ciała, produktów i usług. Aby zapewnić, że nasze produkty oferują korzyści zdrowotne i fitness dla szerokiego grona użytkowników, zostały one opracowane przez nasz zespół ds. Badań i rozwoju produktów w oparciu o sprawdzone wyniki badań naukowych dotyczące efektów określonych programów ćwiczeń wibracyjnych. Power Plate tworzy mechaniczną stymulację, która waha się od 25 Hz do 50 Hz, wybraną specjalnie dlatego, że znajduje się poza zasięgiem własnego rezonansu ludzkiego ciała. Performance Health Systems jest jedyną wyspecjalizowaną firmą w swojej branży, która jest certyfikowanym producentem urządzeń medycznych.

Gdzie mogę znaleźć Power Plate, której mogą spróbować lub kupić?2019-05-13T17:34:09+02:00

Power Plate można znaleźć w klubach zdrowia, jak również w wielu niezależnych salach gimnastycznych, spa, ośrodkach wypoczynkowych, klinikach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Istnieje również stale rosnąca oferta specjalistycznych studiów Power Plate. Zobacz lokalizator Power Plate na naszej stronie internetowej, aby znaleźć centrum lub studio w Twojej okolicy. Możesz kupić Power Plate tutaj na tej stronie lub od wiodących sprzedawców detalicznych w całym kraju.

Czy mogę używać Power Plate każdego dnia2019-05-13T17:34:42+02:00

Podobnie jak w przypadku większości form treningu, Power Plate generuje zmęczenie w ciele. To zmęczenie stymuluje organizm do adaptacji i rozwoju, ale zbyt dużo treningu prowadzi do nadmiernego zmęczenia i nadmiernego treningu. Jako bardzo ogólny przewodnik proponujemy od dwóch do trzech sesji treningowych tygodniowo, z których każda trwa od 15 do 30 minut i pozostawia 48 do 72 godzin na regenerację między sesjami. Zalecamy zasięgnięcie porady certyfikowanego trenera Power Plate przed pierwszą sesją.

Czy jest dowód na to, że Power Plate działa?2019-05-13T17:35:38+02:00

Istnieją setki niezależnych, opublikowanych badań naukowych dotyczących różnych aspektów treningu wibracyjnego, z ponad 40 badaniami wykonanymi za pomocą Power Plate, a wszystko to prowadzone przez uniwersytety na całym świecie. Badania te są publikowane w wysoko cenionych międzynarodowych czasopismach akademickich i można przeczytać wybór tych badań na stronie Research strony Power Plate.