Najbardziej rekomendowana marka w kategorii wibracji całego ciała

Kosmonauci po raz pierwszy zastosowali wibracje całego ciała do zwalczania utraty mięśni i kości spowodowanej przedłużonym pobytem w zerowej grawitacji. Obecnie Power Plate kontynuuje rozwój technologii w celu tworzenia produktów i programów szkoleniowych, które zapewniają legendarną wydajność profesjonalnym drużynom sportowym, placówkom medycznym, klubom zdrowia, studiom i osobom na całym świecie.

Jako światowy lider w dziedzinie technologii wibracji całego ciała, ludzie w każdym wieku i o różnych zdolnościach fizycznych ufają Power Plate, aby harmonizować swoje ciała – miejsce, w którym optymalna sprawność fizyczna, zdrowie i dobre samopoczucie są w równowadze i działają razem. W rzeczywistości Power Plate łączy się z szerokim zakresem korzyści zdrowotnych i zdrowotnych, od siły, równowagi, elastyczności i utraty wagi, po poprawę krążenia, zmniejszenie bólu, detoksykację, złagodzenie stresu, a nawet zmniejszenie wyglądu cellulitu.

Oprócz doskonałej wydajności dla osób fizycznych i obiektów fitness, lekarze w prawie 100 krajach korzystają z Power Plate, aby pomóc swoim pacjentom żyć pełnią życia. Dziesięciolecia badań wykazały, że wibracje całego ciała mogą skutecznie leczyć objawy stanów od stwardnienia rozsianego, porażenia mózgowego i mukowiscydozy, po cukrzycę, otyłość, osteoporozę i zespoły lokomotoryczne spowodowane starzeniem się.