ZOBACZ JAK DZIAŁA

OBEJRZYJ FILM

POWER PLATE PRZYŚPIESZA TWOJE WYNIKI DO 5,8x

Wiele tradycyjnych ćwiczeń można wykonać na Power Plate, a wyniki są powiększone. Dzieje się tak dzięki naszej zastrzeżonej technologii PrecisionWave ™, która została precyzyjnie zaprojektowana, aby aktywować naturalną reakcję organizmu na drgania. Powierzchnia wibruje od 25 do 50 razy na sekundę (od 25 Hz do 50 Hz), co powoduje naturalną reakcję, która działa silniej podczas wykonywania tych samych ćwiczeń.

POWER PLATE MOŻE POMÓC W UTRACIE WAGI

Znaczna utrata masy ciała jest często zgłaszana przez osoby regularnie stosujące Power Plate w połączeniu ze zdrową, kontrolowaną kalorycznie dietą. Jednym z powodów tego jest zwiększony przepływ limfatyczny. Badania pokazują również, że Power Plate, stosowany w ramach aktywnego stylu życia, może mieć znaczący wpływ na redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej. Może to nastąpić z powodu wzrostu metabolizmu, zarówno podczas, jak i po wysiłku.

ZWIĘKSZ SWOJĄ SIŁĘ I ELASTYCZNOŚĆ

Power Plate wibruje w górę i w dół, z boku na bok i od przodu do tyłu, destabilizując ciało i promując refleksyjne zaangażowanie tkanek miękkich. Mimowolna aktywność mięśni promuje szybkie, refleksyjne odpowiedzi we włóknach mięśniowych i wzrost krążenia. Oznacza to rozwój równowagi całego ciała, mobilności i stabilności, siły i kontroli motorycznej (pamięć mięśniowa) w krótszym czasie niż w przypadku tradycyjnych metod.

SZYBCIEJ SIĘ ZREGENERUJESZ

Ćwiczenie to stres, a ciało potrzebuje czasu na odbudowę, aby pozytywnie przystosować się do treningu. Masaż na Power Plate pobudza układ limfatyczny, łagodzi ból, przyspiesza regenerację uszkodzonych mięśni i ścięgien, poprawia funkcjonowanie stawów i pomaga wrócić silniejszy - wszystko w ciągu zaledwie kilku minut dziennie. Przy regularnym używaniu odkryjesz, że szybciej się przygotowujesz, osiągasz lepsze wyniki i szybciej się regenerujesz

DOŚWIADCZ KOMPLETNEGO TRENING W TYLKO 15 MINUT

Trening wibracyjny zapewnia kompletny trening całego ciała obejmujący rozciąganie, równowagę, core, budowanie siły i masaż, a wszystko to w zaledwie 15 minut. Niektóre modele mają wirtualnego trenera z ponad 1000 wbudowanych filmów.

Dla jakości, niezawodności i możliwości nie ma lepszej platformy do wibracji całego ciała.

Wykorzystaj w pełni swój trening

Zakup urządzeń